"Le projet est le brouillon de l'avenir. Parfois, il faut à l'avenir des centaines de brouillons."
Jules Renard

Découvrir la revue HadèsDécouvrir Hadès
FAQFAQ
RechercherRechercher
Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés
Se connecterSe connecter
S'enregistrerS'enregistrer
ProfilProfil
Liste des membresListe des membres
SignetsSignets

Tchat du sujet Ismail YK

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet   HadèsLes Forums d'HadèsTraduction turque/Turka traduko Ajouter cette page à ses favoris
Voir le sujet précédent
Voir le sujet suivant

Digg it Stumble it Submit to Del.icio.us Diigo it Prefound it Reddit it Facebook it Blink it Slashdot it
Auteur Message
beytullah
Invité

MessagePosté le Mar 16 janvier 2007, 18:03    Objet : Message à Ismail yk Répondre en citant

Merhaba ismail yk ben Beytu'lah Fransaliyim musiklerinize ve kliplerinize bayiliyorum, sizin en büyük fanatiklerinizde sayilabilirim,

anem giler aplam giler beni size benizetiyorlar, size bilgimi söylemek istiyorum fransaya geldiniz zaman,

tarkan gibi fransiz televizioyunlara çikip konser v- véya cilpleriniz çikip ve tarkan gibi taninizanis Avrupali turkler için çok keyfli olur diye dü$ünüyorum

geleçek çikagak albümünüzde dans olarak ve rapli bir albüm çiktasaniz sizin için piyasalardan en çok sati$li bir albüm olur diye dü$ünüyurum

beytu'lah
Invité

MessagePosté le Mar 23 janvier 2007, 18:01    Objet : Répondre en citant

Mehraba ben beytulah iternet cafeye kitimde sitenize bakiyorum sizden bana mesage geldimi diyé,

ama ey$anla mesaginizi bekliyorum lütfen ne olur bana mesag gönderin sizi ruyamada göruyorum 24 satdan 24 sate gadar bana mesage göderiyormu$sunuz ne olur sizden mesage bkliyorum salus.

Beytulah // yk
Invité

MessagePosté le Lun 29 janvier 2007, 17:25    Objet : Répondre en citant

mehraba ismail yk ben beytullah size b$ey bildirmerk istoyorum benime size benzer hastalim var 5 senédir bunu $ékiyorum ne yapalim hayat böyleymi$ er gün géçtik$é diliyorum ki hallaktan erkse salik ve mutlukluk versin diye

beytulah yk

merhaba yine ben beytulah lutfen sizden mesge bekliyorum özurdilerim ratsiz ediyorsam lutfen ne olur göndriséniz memun olurum merci bay bay Smile

Smile mehraba türkiye ¨güzeli sizi ben türkye yak$ikli erkek olarak buluyurum hata turkiyé guzler ve yaki$ili bir erkek olarkda seçilebilirsinz cliplerinize ve albumunuze de bayiliyorum sizin ve çikiaçak albumunuzede bayiliyorum turkiye fantikleri size ayranar olsun umarimki hallaktan nazar demesin bana
çüz

beytü Idea lahyk
Invité

MessagePosté le Dim 18 février 2007, 20:26    Objet : Répondre en citant

Shocked Merhaba ismail yk fanatiklarinize neden iç mesage göndermiyosunuz fanatikleriniz sizden mesage bekliyorlar lutfen allak irzasi için mesage gönderin ok alé cüs Very Happy
Invité

MessagePosté le Lun 19 février 2007, 14:55    Objet : Répondre en citant

ismail yk selam ismail yk tanimak istermisin beni adim banu alkan

Neremi neremi gözlzrini neremi neremi sa$larini neremi neremi en sevdiyim çiçilerini, A$kim benim seviyorum seni aaak guzel oluyor oçlaniyom senden Mmm yaki$klim benim Cool
Invité

MessagePosté le Dim 25 février 2007, 02:34    Objet : Répondre en citant

Anonymous a écrit :
merhaba yine ben beytulah lutfen sizden mesge bekliyorum özurdilerim ratsiz ediyorsam lutfen ne olur göndriséniz memun olurum merci bay bay beytu'lah yk Smile

Selam beytullah, ben Ismail YK degilim ama senin gibi Ismail YK hayraniyim.
Gercekten ona benziyormusun, ben ona asigim.
Bana ulasmak istersen adresim: esmerkiz_efe @ hotmail.com
Resmini yollarsan sevinirim...
J'attends de tes nouvelles.
A bientôt, Wink

Anonymous a écrit :
ismail yk selam ismail yk tanimak istermisin beni adim banu alkan

Neremi neremi gözlzrini neremi neremi sa$larini neremi neremi en sevdiyim çiçilerini, A$kim benim seviyorum seni aaak guzel oluyor oçlaniyom senden Mmm yaki$klim benim

bende Jennifer Lopez, ben Ismail YK yi senden daha cok seviyorum o benim askim tamammi ?? Evil or Very Mad Razz
Invité

MessagePosté le Lun 26 février 2007, 17:42    Objet : Répondre en citant

Very Happy Merhaba ismail yk neden iç bana mesage gôndermiyosunuz

Zizi ep ruyamada göruyurum beni eytiyurmu$unuz gi zizinle bereber $arki söyleyim diyé, Hallaktan giz olsaymi$im szinle burda biletimi alaip turkiyeden sizi bulup ve $ikardim. ak ne yapalim ayat bôyleymi$,

Ama $arkilariniza ve cliplerinize bayliyurum bir sefer dü$düm yerre anam giler gelip beni golynayla galdirdlar yoksa uyuyurdum daga, ak ne yapalim galaiba size a$igim fisiksel olarak sizin aylerinize yatiyurum er geçe

Tam sana tragi olmu$um size ve güsel gülben ergene ve size tam tragi olmu$um önçeler gulben ergen ruyamda göruyurdum ve $imdide szi sik sik ruyamada göruyurum ak ne mutlu bana

Mesaginizi beklerim beytu'lah yk

Smile merhaba ismail yk mesage gönderdim zaman sorylayiniyurum kusura bakama çok fazla mesagçe gönderdim için beni de biraz size göre benzyen Hastalim var $imidi hastaynaya gitmem lazim

iyile$mem için sizden dua bkliyurum

ale çus beytu'la //YK
Invité

MessagePosté le Lun 5 mars 2007, 17:52    Objet : Répondre en citant

Smile Merhaba ben beytulah yk size bi$ey söylemek istiyurum ki ben homosexuel deyilim hallga çû kür ne mutlu bana,hallktan giz olup demi$dim sinle çikmak için ismail yk ben onu çaka olarak söylemi$dim neyse çaniniz ne zaman isterse o zaman mesage gönderrisiniz biliyurum içinizlz me$kulsunuz benim gibi. ok alé çus bay Razz 1

Idea Merhaba esmer kiz ben beytu'lah yk memun oldum bana mesage gönderdin için ben fransaliyim yani parisli Etampes ya sen bilmek isterim güsel giz,

benim email-yim yoktur siz $anslisini sizin var internet cafede göndriyurum. email yiniza göndermek isterim ama fransiz clavyesi biraz zor yakinda emailyim olaçak tir peki ya guzel giz siznle chat chat lim yani mesagla$alim esmer giz

90 60 90 60 Vujudun var doya doya bitmez tatin var gendime argada$ ariyurum ardidinda seni bulaçayim aydi bekliyurum Smile

Cool merhaba fay$eun ismail beyt'lah yeka ayni mesaglar beklerim Rolling Eyes Cool
Invité

MessagePosté le Mar 6 mars 2007, 17:22    Objet : Répondre en citant

Smile Selamalr yaki$kli ismail yk / ben beytulah sizin yerinizi kimse tutamas iç kimse, turkiyenin en büyük tatlises gibi $ark$isiniz seviyurum sizi ve tatlisesi size fazla deyil biraz beniziyurum Razz ve ayranlariniz çok benim gibi onun bunun gibi hallak çumletene salik siyatik ve ömür versinki sizin kasetlerinisi ve cidilerinizi ve resamlarinizi alalim Hallak sizede SALIK ve siyatik versin dileriz

beklerim mesaginisi
Invité

MessagePosté le Lun 12 mars 2007, 17:32    Objet : Répondre en citant

Merhba ben seyful- gerçektenmi beytulah sana bensiyor valiyi ke$ke görsem aydi onu iyi Valah fotoriafi bile yok sana ayranim onunda konu$malarina ayranim be valayi allak nazrdan saklasin ikinizide Wink

fransaliyim merhaba ben sibel bitanem butun cd lerinize bayily öf ya geçke seni görsem ayal ediyurum geçeleri sen benim a$kimsin sana bensyen birisi olsa bu oturdum çeyirde ak olsada kurtulsam bu sevdada bi$eyler olmaz çus Shocked Very Happy Smile Very Happy
Invité

MessagePosté le Mer 9 mai 2007, 08:57    Objet : Répondre en citant

Anonymous a écrit :
Merhaba yine ben beytulah lutfen sizden mesge bekliyorum özurdilerim ratsiz ediyorsam lutfen ne olur göndriséniz memun olurum merci bay bay Smile

Ben sizden hic memnun olmadim anladiniz mi beni hoscakal. Sad

Adi serefsiz beni rahat birakin lutfen beni birdaha aramayin rica ediyorum.
beytulah yk
Invité

MessagePosté le Ven 11 mai 2007, 13:56    Objet : ismail yk için Répondre en citant

Cool Merhaba ben beytulah yk nasilsiniz yine sizsiz duramiyurum Embarassed yani cliplerinizi izlerken fotoraflariniza bakarken pm3lerinisi dinerken galbim kut kut atiyur

bilemiyurum hallak size uzun ömür versin ki daga çok albümlerinizi cliplerinizi ve kasetlerinizi alalim ve izleyelim konserleriniz eyçanla fransada bekleriz yani etampes de 91150 paris diçinda sal de fêtde Laughing burda sizi görmek buradaki ki türkler için çok keyfli olur diye dü$ünüyurum Shocked sizi çok seviyurum :

ben beytulah yk Cool
Invité

MessagePosté le Lun 14 mai 2007, 16:59    Objet : Répondre en citant

Embarassed merhaba güzel'ler güzeli yak$klim benim siz benim a$kimsiniz sizi ben çok seviyurum bilemiyurum sizsiz ne yapaçayim allagim lütfen bu yaki$kliyi bana nasip et size aryanim a$kimmmmmmmmmmmmmmmm cliplerinizi izlerken p3ümü dinerken sizi özlüyurum sevgilim Rolling Eyes yaki$ikli olurda bugadar mi olur siz bütün erkeklerden yak$iklisiniz ak of gömür gibi yaniyurum size be a$kim Laughing

ben sibel
Invité

MessagePosté le Sam 26 mai 2007, 14:51    Objet : Répondre en citant

Anonymous a écrit :
Smile merhaba ismail yk mesage gönderdim zaman sorylayiniyurum kusura bakama çok fazla mesagçe gönderdim için beni de biraz size göre benzyen Hastalim var $imidi hastaynaya gitmem lazim

iyile$mem için sizden dua bkliyurum

ale çus beytu'la //YK
:tamam ederim.

Anonymous a écrit :
Idea Merhaba esmer kiz ben beytu'lah yk memun oldum bana mesage gönderdin için ben fransaliyim yani parisli Etampes ya sen bilmek isterim güsel giz,

benim email-yim yoktur siz $anslisini sizin var internet cafede göndriyurum. email yiniza göndermek isterim ama fransiz clavyesi biraz zor yakinda emailyim olaçak tir peki ya guzel giz siznle chat chat lim yani mesagla$alim esmer giz

90 60 90 60 Vujudun var doya doya bitmez tatin var gendime argada$ ariyurum ardidinda seni bulaçayim aydi bekliyurum Smile
Yani sen kac yasindasin benim msn var istersen veririm Razz.
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet   HadèsLes Forums d'HadèsTraduction turque/Turka traduko

Sujets liés
Sujet Réponses Derniers messages
Pas de nouveaux messages [Turc>français] Ismail YK - Seviyorum 1 Lun 8 octobre 2007, 16:33 Voir le dernier message
sybel
Pas de nouveaux messages recherche paroles de la chanson Neden de Ismail YK 1 Dim 22 août 2021, 07:48 Voir le dernier message
Cloelia
Pas de nouveaux messages [Turc>français] Traduction de 'Bomba' de Ismail YK 3 Dim 24 septembre 2006, 17:32 Voir le dernier message
Invité
Pas de nouveaux messages [Turc>français] Traduction de 'Son Defa'/Ismail YK 3 Dim 11 mars 2007, 21:12 Voir le dernier message
Invité
Pas de nouveaux messages Bir gün - Ege Cubukcu et Tikla - Ismail YK 10 Lun 29 juin 2015, 20:38 Voir le dernier message
Cloelia
Pas de nouveaux messages Traduction de 'Git hadi git' + 'Sappur' par Ismail YK, SVP 2 Mer 14 février 2018, 16:00 Voir le dernier message
Cloelia

Vous pouvez poster de nouveaux sujets
Vous pouvez répondre aux sujets